رندرهای جدید گلکسی نوت ۸، موبایل را از تمامی زوایا نمایش می دهد

[ad_1]

بالاخره سامسونگ سکوت خود را شکست و رسما اعلام کرد که ماه آینده در تاریخ ۱ شهریور قصد دارد گلکسی نوت ۸ را معرفی کند. در حقیقت، طی این مدت شایعات بیش از هر زمان دیگری دقت پیدا می کنند و تصاویر هم بیشتر شبیه به واقعیت می شوند.

در جدیدترین اتفاق اما حالا تصاویر و رندرهای جدیدی از موبایل به بیرون درز پیدا کرده که نشان دهنده ظاهر گلکسی نوت ۸ از تمامی زوایا است که در انتهای پست مشاهده می کنید.

شایعات مختلفی در مورد سخت افزار آن وجود دارد. برخی انتظار نمایشگر ۶٫۳ اینچی AMOLED با نسبت تصویر ۱۸:۵:۹ دارند و برخی دیگر نیز تصور می کنند که نسبت تصویر گلکسی نوت ۸ هم مانند اس ۸، حالت ۲:۱ به خود می گیرد. اما چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ و اگزینوس ۸۸۹۵ موردی است که همه بر سر آن توافق دارند.

تقریبا ۸۳ درصد از کل سطح پنل جلویی گلکسی اس ۸ را نمایشگر پوشانده بود، نسبتی خارق العاده که در گلکسی نوت ۸ حتی قرار است بیشتر هم شود. حذف و یا به حداقل رساندن حاشیه های نمایشگر، هدف جدید طراحان صنعتی طی سال اخیر بوده.

تصاویری که در زیر می بینید از سوی سامسونگ نبوده و رسمی نیست اما توسط شرکتی که قاب موبایل می سازد ساخته شده و می توان به واقعیت داشتن آن اتکا کرد.

منبع : دیجاتو

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *